Jak rezervovat online

Jak nezávazně rezervovat

 

JAK PROVÉST NEZÁVAZNOU REZERVACI

 

 1. Na úvodní straně ve vyhledávači zadejte kritéria vaší dovolené (Země, Oblast, Místo a Termín) a zadáte "HLEDAT". Můžete také zadat pouze zemi a vyhledávač vám zobrazí výpis hotelů na následujících 30 dnů.
   
 2. Po zobrazení výpisu hotelů můžete v levém vyhledávači upřesnit vaše kritéria (Délka pobytu, Stravování, Typ dopravy, Typ zájezdu, Kategorie, Lat minute nebo First minute.
   
 3. Pokud jste si již vybrali váš hotel klikněte na tlačítko “Detail zájezdu“
   
 4. Zobrazí se vám detail hotelu, kde si můžete prohlédnout ("Popis zájezdu", "Ostatní termíny", kde jsou i druhy pokojů, "Fotogalerii" hotelu a "Recenze hotelu").
   
 5. Jestli jste se rozhodli pro určitý termín a hotel můžete kliknou na tlačítko “Nezávazně poptat“
   
 6. Vyplňte nezávaznou poptávku: Pokoj, počet osob, počet dětí případně pojištění a zanechte nám na sebe kontaktní údaje.
   
 7. Klikněte na tlačítko “Nezávazně objednat“


Po přijetí nezávazné objednávky vás budeme kontaktovat a vámi zadané údaje si potvrdíme. Ověříme dostupnost zájezdu a potvrdíme rezervaci do vašeho emailu nebo telefonicky. Předběžná rezervace má expiraci cca 3-4 dny. U nabídek Last minute do 10 dnů před odletem je rezervace platná kratší dobu.
Všechny informace ohledně zájezdu (pojištění CK, smluvní podmínky, GDPR, způsob platby a pod.) obdržíte v emailu o rezervaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvářím objednávku...